Menu

آخرین خبرها

برابر اعلام فرماندهی یگان حفاظت امور اراضی استان همدان : تعداد (۲۴مورد) احداث بنا و دیوار کشی و فنس کشی و در اراضی مرغوب زراعی و باغی به مساحت (۲۲۸۰مترمربع) در روستاهای ایوک و سردره شهرستان همدان که مالکین آنها بدون اخذ مجوز از سازمان جهادکشاورزی اقدام به ساخت ساز نموده بودند در مورخ 24/10/99 با اخذ مجوز قضایی و باهمکاری عوامل انتظامی و راهداری تخریب و به حالت اولیه بازگردانده شدند.  

روابط عمومی مدیریت امور اراضی استان همدان
 
برابر اعلام  یگان حفاظت اراضی کشاورزی استان همدان تعداد  3مورد احداث بنا، 2مورد  دیوارکشی و  1مورد فنس کشی در اراضی مرغوب زراعی به مساحت 1235 مترمربع در روستای ینگیجه شهرستان همدان، که مالکین آنها بدون اخذ مجوز از سازمان جهادکشاورزی استان اقدام به ساخت ساز غیر مجاز نموده بودند در بیست و یکم دی ماه سال جاری با دستور مقام قضایی و با همکاری عوامل انتظامی و شهرداری تخریب و قلع و قمع و به حالت اولیه بازگردانده شدند.
روابط عمومی اموراراضی استان همدان
 

استاندار همدان با اعلام اینکه همدان پایلوت کشت‌های گلخانه‌ای کشور می‌شود گفت: بر اساس سند راهبردی توسعه همدان، ۲۱۰ هکتار گلخانه در مدت ۳ سال در استان همدان ایجاد می‌شود.

رئیس اداره مکانیزاسیون سازمان جهادکشاورزی استان همدان از هجوم متقاضیان خرید تراکتور در بین کشاورزان این استان خبر داد و گفت: امسال ۵۵۰۰ متقاضی برای خرید تراکتور در نوبت قرار گرفتند.

مدیر جهاد کشاورزی نهاوند گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۹۳ هزار و ۵۲۸ کیلوگرم گوشت قرمز در این شهرستان تولید و به بازار مصرف عرضه شده است.
 

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی استان همدان گفت: ۹۲۰ هزار تن سیب‌زمینی از مزارع این استان برداشت شده است که ۵۰۰ هزار تن از آن در انبارهای همدان ذخیره شده است.

مدیرعامل اتحادیه زنبورداران استان همدان ، با اعلام اینکه در سال 98 نزدیک به 365 هزار کندوی زنبورعسل در استان همدان وجود داشت، اظهار داشت: استان همدان ازنظر آمار جمعیت زنبور در کشور رتبه 9 را به خود اختصاص داده است.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی از اجرای دو طرح گلخانه‌ای ۶۸ و ۵۲ هکتاری در ملایر خبر داد.
 

مدیر شرکت شهرک‌های گلخانه‌ای استان همدان با بیان اینکه در حال حاضر سطح مجتمع‌های گلخانه‌ای استان همدان ۴۵۰ هکتار است، از ایجاد ۴۲۰ هکتار گلخانه جدید در این استان خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود ۴۲۰ هکتار گلخانه در سال ۱۴۰۰ وارد چرخه تولید شود.

مدیر فنی اداره جهادکشاورزی شهرستان اسدآباد از تولید و برداشت سالیانه بیش از ۷۰۰۰ تن انواع حبوبات از مزارع این شهرستان خبر داد.

اخبار بیشتر
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  > 


تمامی حقوق برای سازمان جهاد کشاورزی استان همدان محفوظ می باشد