Menu

آخرین خبرها

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت:در هفته جهاد کشاورزی امسال ۷۷ طرح با سرمایه گذاری ۹۰۰ میلیارد ریال در استان به بهره برداری می‌رسد.

مدیر جهاد کشاورزی نهاوند از افزایش ۱۰۰ درصدی کشت گشنیز در این شهرستان خبر داد و گفت: زمینه استقرار کارگاه‌های فراوری این محصول برای جلوگیری از خام‌فروشی مهیا شده است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نهاوند با اشاره به نبود صنایع فراوری و بسته‌بندی گشنیز در این شهرستان، گفت: نهاوند قطب تولید گشنیز کشور است اما این محصول به دلیل نبود صنایع بالادستی موردنیاز به شکل خام صادر شده و از این طریق سودی حاصل شهرستان و فعالان این عرصه نمی شود.

مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان همدان از پرداخت ۳۳ هزار فقره تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در سال گذشته خبر داد و گفت: در سال زراعی جاری با توجه به خشکسالی و سرمازدگی اول فصل محصولات کشاورزی استان پیش‌بینی می‌شود میزان پرداخت غرامت بین ۵۴۰ تا ۸۰۰ میلیارد ریال برسد.

مدیر امور طیور سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: سه شهرک مخصوص پرورش شترمرغ در شهرستان‌های فامنین، کبودراهنگ و ملایر احداث می شود.

مدیر جهاد کشاورزی نهاوند با بیان اینکه کشاورزان این شهرستان بیشترین اراضی زیر کشت گشنیز کشور را به خود اختصاص دادند گفت: کشت این محصول در نهاوند نسبت به سال گذشته ۲ برابر شده است.

مدیر جهاد کشاورزی تویسرکان گفت: تا پایان خرداد ۴۲ تن گل محمدی از باغات این شهرستان برداشت می‌شود.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نهاوند گفت: کشاورزان نهاوندی در قطب گشنیز کشور دو برابر پارسال گشنیز کاشتند.

مدیر جهاد کشاورزی اسدآباد از احداث و آغاز عملیات اجرایی دومین شهرک گلخانه‌ای این شهرستان در سال‌‍جاری خبر داد.

مدیر سازمان تعاون روستایی استان همدان از اجرای ۱۰۰۰ هکتار کشت قراردادی توسط این اتحادیه خبر داد و گفت: ۱۰۰۰ هکتار گوجه فرنگی و کلزا به صورت قراردادی در استان کشت شده است.

اخبار بیشتر
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  > 


تمامی حقوق برای سازمان جهاد کشاورزی استان همدان محفوظ می باشد