Menu

آخرین خبرها

مدیر آب و خاک و امور فنی مهندسی سازمان جهادکشاورزی استان همدان گفت که این استان با اجرای ۱۶۱ هزار و ۵۰۰ هکتار آبیاری نوین در اراضی کشاورزی رتبه سوم کشور را در اجرای این طرح به خود اختصاص داده است.
 
مدیر آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: استان همدان دارای دو هزار و ۴۷۷ رشته قنات ثبت شده در سامانه ملی قنوات کشور و دارای رتبه پنجم ثبت قنوات در سامانه ملی است.
 
 مدیر امور باغبانی جهاد کشاورزی استان همدان از پیش‌بینی افزایش ۳۵۰۰هکتاری باغات اصلاح و جایگزین شده این استان در سال جاری خبر داد.
 
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از برداشت سه میلیون و ۱۰۰هزار تن محصولات زراعی در این استان خبر داد
 
 مدیر امور باغبانی جهاد کشاورزی استان همدان گفت: استان همدان از بزرگترین استان‌های تولید کننده گشنیز و رازیانه کشور بوده و در تولید گشنیز و رازیانه  دارای رتبه اول کشور به شمار می‌رود.
 
مدیر امور باغبانی جهاد کشاورزی استان همدان از پیش بینی ۳۶۰هکتار باغات پسته در سال جاری در سطح استان همدان خبر داد.
 
 فرمانده یگان حفاظت اراضی کشاورزی استان همدان با اعلام اینکه از ابتدای سالجاری تاکنون حدود هزار و ۱۵۰ تغییر کاربری غیرمجاز شناسایی شده است، گفت: نیروهای یگان حفاظت اراضی کشاورزی استان به کلیه این موارد برای جلوگیری از ادامه عملیات اخطار داده است.
 
مدیر صنایع تبدیلی و غذایی جهاد کشاورزی استان با اشاره به اینکه تا سال ۸۸ فقط ۸ سردخانه در استان فعال بوده است ، گفت : به این ترتیب ۱۰۰ هزار تن سیب زمینی برابر با ۲۵ تا ۳۰ درصد محصول به ضایعات تبدیل می‌شد.   
 
مدیر امور طیور سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از تولید سالیانه ۴۰هزار قطعه جوجه شتر مرغ خبر داد.
 
مدیر توسعه و بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از صادرات ۷۰ هزار تن از سیب زمینی این استان از ابتدای سال تاکنون خبر داد
 
اخبار بیشتر
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  > 


تمامی حقوق برای سازمان جهاد کشاورزی استان همدان محفوظ می باشد