Menu
بیانیه حریم خصوصی درگاه الکترونیکی سازمان جهاد کشاورزی
 براساس ماده ۷ تصویب نامه شماره ۱۱۲۷۱۲۸ شورای عالی اداری مورخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ ،وزارت جهادکشاورزی خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید. اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب میشود. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران میشود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیتهای جاری میگردد. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما دربارهی نوع و نحوهی استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت، از جانب شما دریافت میگردد. اطلاعات جمع آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفاٌ برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار می گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات مذکور بدون اطالع و اجازه ی قبلی، در اختیار فرد یا مؤسسه ی دیگری قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که ثبت نشانی IP شما به ما کمک میکند تا در تشخیص و رفع مشکالت مربوط به سرویس دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم.

اطلاعات اخذ شده
به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است اتخاذ شود. این اطلاعات شامل موارد ذیل می باشد: کد ملی برای اشخاص حقیقی و شناسه ملی برای اشخاص حقوقی نام و نام خانوادگی برای اشخاص حقیقی و نام شرکت برای اشخاص حقوقی شماره تماس همراه برای اطلاع رسانی پیامکی وضعیت درخواستهای شما آدرس ایمیل و سایر اطلاعات نظیر کدپستی و اطلاعات کیفی و کمی کسب و کار شما متناسب با نوع درخواست شما در راستای ارائه خدمات مجوزهای الکترونیکی کسب وکار از طریق پنجره واحد خدمات الکترونیکی (hm.agri-jahad.ir)کشاورزی چگونگی بهره برداری از اطلاعات محل ذخیره سازی اطلاعات، نحوه استفاده از آنها، و افراد یا سازمان هایی که به آن دسترسی دارند به شرح ذیل است: کلیه اطلاعات درگاه الکترونیکی سازمان جهاد کشاورزی و کلیه زیردرگاه های ستادی و استانی آن در سرورهای داخلی نگهداری می گردد و سطح امنیتی قابل قبولی در آنها رعایت شده است. اطلاعات اخذ شده از کاربران صرفاً در اختیار متولیان رسیدگی به درخواست های طرح شده کاربران قرار خواهد گرفت.

امنیت اطلاعات
ما اطمینان می دهیم که اطلاعات شما را به غیر از موارد ذکر شده در این بیانیه، در اختیار هیچ سازمان، یا فرد، یا تارنمایی قرار نخواهد گرفت. 


تمامی حقوق برای سازمان جهاد کشاورزی استان همدان محفوظ می باشد