Menu

فراخوان ایده های دانش بنیان

اطلاعیه-(1).jpg
در راستای تحقق شعار سال(تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین) و حمایت از تولید و اشتغال پایدار، سازمان جهاد کشاورزی استان همدان در نظر دارد از تمامی محققین، پژوهشگران و صاحب نظران بخش کشاورزی جهت تحقق فرامین رهبر معظم انقلاب در حوزه کشاورزی و دامپروری یاری طلبد.

تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی که طرحی در زمینه بهبود روش ها و تولیدات بخش کشاورزی و دامپروری دارند میتوانند ایده های خود را در قالب این فایل به پست الکترونیکی ذیل ارسال نمایند.
آدرس پست الکترونیکی: ece-info@agri-jahad.org


به ایده های برتر از سوی این سازمان جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.
جهت ثبت شرکت خود در مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان اینجا را کلیک نمایید
 

آخرین مهلت ثبت نام محصولات باغی و جالیزی جهت اخذ کد کیو آر شناسه در سامانه سماک

bb05eab2-9bd9-4186-b6ae-4ee65b790650-copy.jpg

آخرین مهلت ثبت نام محصولات باغی و جالیزی جهت اخذ کد کیو آر شناسه در سامانه سماک

آخرین مهلت ثبت نام محصولات باغی و جالیزی جهت اخذ کد کیو آر شناسه در سامانه سماک مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی از آخرین مهلت ثبت نام برای محصولات باغی و جالیزی حداکثر تا پایان 15 اسفند ماه سال جاری خبر داد .شهرام پیشه ور گفت تولیدکنندگان،باغداران ،زارعان و علی الخصوص گلخانه داران باید از هم اکنون برنامه ریزی نموده و قبل از شروع کشت در سامانه سماک ثبت نام نمایند به نحوی که در زمان اخذ کد شناسه کی یو آر کد حد اقل 2 ماه از تاریخ عقد قرار داد متقاضی و مسئول فنی گذشته باشد . پیشه ور گفت نظارت و ثبت فرایند ها باید قبل از مصرف کود ها و آفت کش های شیمیایی یعنی قبل از کشت محصولات زراعی و گلخانه ای و پیش از بیدار شدن درختان میوه از خواب زمستانه انجام شود و ثبت نام در زمان داشت یا برداشت عملاًمفهومی نخواهد داشت . لذا تاکید می گردد در صورت عدم ثبت نام به موقع در سامانه سماک گواهی ارتقاءسلامتبرای محصولات فوق الذکر صادر نمی گردد و از اواخر شهریور ماه سال 1402 از صادرات محصولات فاقد کد کیو آر شناسه ممانعت بعمل خواهد آمد .
DocumentsRSS 2.0

آخرین خبرها

آقای بهروز الیاسی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان گفت: از ابتدای سالجاری تا پایان شهریورماه مقدار 42 هزار تن انواع کودهای کشاورزی در استان تأمین ، تدارک و توزیع شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل چهار هزار تن معادل 11 درصد افزایش داشته است.
 
وزیر جهاد کشاورزی از نخستین زنجیره تولید نهال گردوی پیوندی کشور در تویسرکان بازدید کرد.
محمدعلی نیکبخت وزیر جهاد کشاورزی با استقبال دکتر سیدمجتبی حسینی معاون امور اقتصادی استاندار، فرماندار، امام جمعه، نماینده مردم شریف شهرستان تویسرکان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در سفری یک روزه به منظور بازدید از پروژه‌های بخش کشاورزی و رونمایی از نقشه راه محصولات کشاورزی وارد استان همدان شد.
آقای بهروز الیاسی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان گفت با آغاز فصل کشت های پاییزه استان، کودهای مورد نیاز این فصل از کشت، از محل ذخیره 12 هزار تنی انواع کودهای کشاورزی در انبارهای شرکت و همچنین حمل مستقیم از مبادی و پتروشیمی های کشور به مقصد کارگزاران و عاملین فروش، تأمین می گردد.
بهروز الیاسی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزری استان همدان در نشست خبری که بمناسبت هفته دولت سال 1402 برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت گفت: هفته دولت فرصت مناسبی است تا مسئولان با گزارش به مردم در راستای آگاهی بخشی، اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی بتوانند برخی از اقدامات صورت گرفته در دستگاه متبوع خود را به گوش مردم برسانند .

آقای بهروز الیاسی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان از نقش بی‌نظیر تغذیه گیاهی در سال 1401 و تأثیر آن در تولید محصولات کشاورزی استان به ویژه محصولات اساسی همچون گندم، جو گفت و یادآور شد در سال 1401 با تأمین 120 هزار تن انواع کودهای یارانه‌ای در استان گام مؤثری برای تولید کمی و کیفی محصولات کشاورزی برداشته شد.

آقای بهروز الیاسی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان گفت برنامه کشت قراردادی سه محصول گندم‏، جو و دانه‌های روغنی در سال زراعی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ توسط وزیر جهاد کشاورزی ابلاغ شد.

الیاسی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان با اعلام این خبر گفت در سه ماهه ابتدایی سالجاری از مجموع سی هزار تن انواع کودهای کشاورزی توزیع شده ، 99% آن در قالب الگوی کشت ارائه شده از سوی سازمان جهاد کشاورزی استان بوده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: 101 هزار و 365 پیوند سرشاخه کاری در باغات گردوی استان امسال انجام شده است.
 
آقای بهروز الیاسی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان گفت: شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مجری طرح خودکفایی کودهای کشاورزی کشور، در سالی که « مهار تورم و رشد تولید » نام گرفته، در جهت تحقق شعار سال، در حمایت از تولیدکنندگان دانش بنیان کودهای کشاورزی، برای افزایش تولید و متعاقب آن کاهش تورم در این بخش، با تعداد بیش از 130 تولیدکننده  با 1100 محصول تولیدی، تفاهم نامه همکاری امضا کرده است.
 
اخبار بیشتر
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  > 

رویدادها

میز.jpg

ملاقات عمومی ریاست سازمان

ملاقات-عمومی-(2).jpg

جشنواره شهید رجایی

1401.jpg

سیمای استان همدان

 

خدمات الکترونیکی

jk1.jpg
jk2.jpg
jk3.jpg
jk4.jpg

ارسال شکایت


 جهت ارسال شکایات خود اینجا  
و همچنین
تماس با تلفن گویای :136
شماره تلفن های :7-38253063(081)1 
ارسال پیامک به : 10001000136 
ارسال فکس به شماره :38273299(081)1 
پست الکترونیک به شکایات: Hamedan.Bazrasi@136.ir
سامانه شکایات و اعلامات سازمان بازرسی 
مراجعه فرمائید

وزارت جهاد کشاورزی - شکایات

تماس با ما

-  پست الكترونيكي:  Ece-hamedan@agri-jahad.org
آدرس: کوچه مشکی- نبش خیابان عمران- ساختمان جهاد كشاورزي استان همدان
شماره تماس رياست محترم سازمان : 38215550-081
تماس با مسئول پرتال:38215550-081
ساعات کار سازمان : همه ایام هفته به غیر از روزهای تعطیل از ساعت 7:30 لغایت 14:30

فرم نظام پیشنهادات

تاریخ بروزرسانی:

E-SERVICES.png E-SERVICES.png